چهارشنبه , ۴ آذر ۱۳۹۴
آخرین خبرها

برگزیده ها

یاقوت سرخ کویر در انتظار حمایت/ رنج باغداران و گنج دلالان

یاقوت سرخ کویر در انتظار حمایت/ رنج باغداران و گنج دلالان بیرجند- خراسان جنوبی با تولید ۹۸ درصد زرشک کشور قطب تولید این محصول است اما به دلیل نبود بازار فروش مناسب، کمرنگ بودن صادرات و کامل نبودن چرخه بیمه، زرشک کاران با مشکلات زیادی مواجه هستند. Source: mehr بیشتر بخوانید »

پیام گرانی دلار برای بازار مسکن/بیم مسکن از انتقال سرمایه‌ها به بازار ارز

پیام گرانی دلار برای بازار مسکن/بیم مسکن از انتقال سرمایه‌ها به بازار ارز اقتصاد نیوز در گفت و گو با سلمان خادم‌المله، کارشناس بازار مسکن نوشت:بازار ارز، رقیب بازار مسکن است و به نظر می‌رسد که این افزایش نرخ دلار، تهدیدی برای تشدید رکود در بازار مسکن هم باشد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

آینده اوپک در گرو توافق نفتی ایران و عربستان

آینده اوپک در گرو توافق نفتی ایران و عربستان تسنیم به نقل از رویترز نوشت: تغییر در قیمت نفت به توافق ایران و عربستان بر سر میزان تولید بستگی دارد و اگر عربستان همچنان به تولید بالا ادامه دهد و ایران تولیدش را بالا ببرد، یکپارچگی شکننده در درون اوپک به شکل غیرقابل ترمیمی آسیب خواهد دید. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

آخرین قیمت گوشت، لبنیات و حبوبات در تهران / در یک سال گذشته کدام یک گران شدند؟

آخرین قیمت گوشت، لبنیات و حبوبات در تهران / در یک سال گذشته کدام یک گران شدند؟ به گزارش بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده فروشی برخی مواد خوراکی در تهران، نرخ ۷ قلم کالا نسبت به هفته قبل از آن افزایش و قیمت تنها یک گروه کالا کاهش یافته است؛ البته نرخ سه گروه دیگر نیز ثابت ماند. Source: ... بیشتر بخوانید »

جزئیات مذاکرات جدید گازی ایران-قطر/تحولات بازار گاز؛ محور گفتگوها

جزئیات مذاکرات جدید گازی ایران-قطر/تحولات بازار گاز؛ محور گفتگوها وزیر نفت با تشریح مذاکرات انجام شده با وزیر انرژی قطر، گفت: ایران هیچ گونه مذاکره ای با قطر به منظور مشارکت به جای رقابت در توسعه پارس جنوبی نداشته است. Source: mehr بیشتر بخوانید »