جمعه , ۸ مرداد ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

نوسانات دلار و پوند در هفته گذشته

نوسانات دلار و پوند در هفته گذشته ایسنا نوشت: دلار آمریکا و پوند انگلستان در هفته گذشته بازارهای پرنوسانی را پشت سر گذاشتند به گونه‌ای که دلار ۲۱ تومان و پوند ۴۰ تومان افزایش قیمت پیدا کردند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

شوک در بازار طلا و دلار/ پیش‌بینی قیمت‌ در هفته آتی

شوک در بازار طلا و دلار/ پیش‌بینی قیمت‌ در هفته آتی ایسنا نوشت: رییس اتحادیه طلا و جواهر ضمن توضیح درباره شوک وارده به بازار طلا و ارز، اعلام کرد که وضعیت قیمت‌ها تا روز دوشنبه هفته آتی مشخص می‌شود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

رشد حجم و ارزش معاملات اوراق بدهی در فرابورس ایران

رشد حجم و ارزش معاملات اوراق بدهی در فرابورس ایران ایرنا نوشت: نخستین هفته معاملاتی مردادماه در بازار فرابورس ایران با رشد متغیرهای حجم، ارزش و تعداد دفعات معاملات به پایان رسید ضمن آن که اوراق بدهی با اقبال سرمایه گذاران رو به رو بود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

پیش‌بینی بازار مسکن تا پایان سال ۹۵

پیش‌بینی بازار مسکن تا پایان سال ۹۵ ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد:پیش‌بینی ما این است که تا پایان امسال تغییر آنچنانی در قیمت مسکن ایجاد نشود و نهایتاً تغییرات قیمت در محدوده تورم خواهد ماند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »