شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
آخرین خبرها

برگزیده ها

انتقال آب برای مصارف غیرشرب عین بی عدالتی است

انتقال آب برای مصارف غیرشرب عین بی عدالتی است اهواز ـ امام جمعه موقت اهواز گفت: برداشت و انتقال آب از سرشاخه های رودخانه های خوزستان آن هم برای مصارف غیرشرب، عین بی عدالتی و برخلاف وعده رئیس جمهور به مردم خوزستان است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

تعاونی های مازندران کیفیت بخشی می شوند/ ارائه راهبردهای حمایتی

تعاونی های مازندران کیفیت بخشی می شوند/ ارائه راهبردهای حمایتی محمودآباد – مدیرکل تعاون مازندران با اشاره به ثبت حدود ۱۳ هزار شرکت تعاونی در استان، کیفیت‌بخشی تعاونی‌ها را از مهم‌ترین برنامه‌ها بیان کرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

دادنامه نظام پولی و بانکی

دادنامه نظام پولی و بانکی یک اقتصاددان با انتشار مطلبی با عنوان «دادنامه نظام پولی و بانکی» نسبت به اقتصاد غیر اسلامی و ربا در نظام مالی و بانکی کشور هشدار داد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

گزارش جدید کمیسیون ایمنی راه‌ها از تصادفات

گزارش جدید کمیسیون ایمنی راه‌ها از تصادفات کمیسیون ایمنی راه‌ها در گزارشی به بررسی آمار تلفات رانندگی و تلفات ناشی از آن پرداخته که طبق این گزارش، ایران از نظر وضعیت تصادفات و تلفات در مرحله تثبیت قرار دارد که مرحله‌ای بحرانی است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

جزئیات طرح ۸ مرحله‌ای آموزش اشتغال/ مهارت‌آموزی جوانان آغاز شد

جزئیات طرح ۸ مرحله‌ای آموزش اشتغال/ مهارت‌آموزی جوانان آغاز شد معاون وزیر کار از اجرای طرح آموزش تخصصی اشتغال به روستاها، عشایر و مناطق محروم در ۸ فاز خبر داد و گفت: طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار در برخی دانشگاه‌ها آغاز شد. Source: mehr بیشتر بخوانید »