چهارشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

فروش ۵۴۰هزار میلیارد تومانی نفت در برنامه ششم

فروش ۵۴۰هزار میلیارد تومانی نفت در برنامه ششم عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم گفت: پیش‌بینی شده در کل برنامه ششم در مجموع ۵۴۰ هزار میلیارد تومان فروش نفت داشته باشیم، در حالیکه رقم در نظر گرفته شده برای مالیات، ۲.۵ برابر درآمد نفت است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

رشد ۱۵ درصدی صادرات محصولات کشاورزی/کاهش ۲.۵درصدی واردات

رشد ۱۵ درصدی صادرات محصولات کشاورزی/کاهش ۲.۵درصدی واردات معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد گفت: صادرات بخش کشاورزی در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به لحاظ وزنی ۱۵.۳۷ درصد افزایش داشته است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

نفت تا ۵۰ دلار عقب نشست

نفت تا ۵۰ دلار عقب نشست تسنیم نوشت: در حالی که تردید سرمایه گذاران نسبت به اجرایی شدن توافق اوپک برای کاهش تولید افزایش یافته و حجم ذخایر نفت خام آمریکا افزایش قابل توجهی یافته است، قیمت نفت امروز برای سومین جلسه متوالی کاهش یافت. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

تداوم مذاکره با ایرباس و بوئینگ/ ورود ۴۰۰ تا۵۰۰ هواپیما به ناوگان

تداوم مذاکره با ایرباس و بوئینگ/ ورود ۴۰۰ تا۵۰۰ هواپیما به ناوگان قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی درامور بین الملل از ادامه مذاکره با ایرباس و بوئینگ برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: تا ۸ سال آینده ۴۰۰ تا ۵۰۰ هواپیما به ناوگان هوایی اضافه می‌شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

رونمایی از فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور

رونمایی از فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود ، فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها در بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیمارستان‌ها و سایر مراکز بهداشتی و درمانی مشمول قانون «نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور» را تعیین کرد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

پیش فروش بلیت و سرویس‌های دربستی از هشتم آذر ممنوع شد

پیش فروش بلیت و سرویس‌های دربستی از هشتم آذر ممنوع شد معاون ستاد اربعین مرز مهران، گفت: از هشتم آذر ماه پیش فروش بلیت و سرویس‌های دربستی به مناطق مختلف کشور به جز استان های ایلام و خوزستان ممنوع است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

رویکردی نوین به تراز تجاری

رویکردی نوین به تراز تجاری نگاهی به آمار تجارت خارجی کشور گویای آن است که نگاه غیرپویا و خشک به تراز تجاری در بسیاری از موارد سبب شده از مزیت‌های اصلی کشور غافل شویم. Source: mehr بیشتر بخوانید »