دوشنبه , ۵ مهر ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

۱۳۷ دستگاه پورشه و بنز در انتظار ورود به ایران

۱۳۷ دستگاه پورشه و بنز در انتظار ورود به ایران رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از دریافت رای دیوان عدالت اداری برای لغو ممنوعیت واردات خودروهای لوکس متروکه خبر داد و گفت: مزایده فروش ۱۳۷ خودروی لوکس تا پایان مهر برگزار می شود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

کاهش قیمت محصولات با توجه به توزیع و پخش

کاهش قیمت محصولات با توجه به توزیع و پخش تا ۶۰ درصد قیمت محصول (خدماتی یا تولیدی) مربوط به هزینه های توزیع می باشد،بنابراین نظام توزیع و پخش یکی از ارکان مهم اقتصادی هر جامعه و قرن حاضر را ، قرن رقابت و تمایز در توزیع و پخش می دانند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

بررسی‌ مهره‌های مقابله‌گر رونق-رکود در بازار ساخت و ساز

بررسی‌ مهره‌های مقابله‌گر رونق-رکود در بازار ساخت و ساز اقتصادنیوز نوشت: معاملات مسکن از اوایل بهار امسال از «رکود مطلق» ۲٫۵ سال گذشته خود خارج شد و به فاز پیش‌رونق یا همان فاز میانی رکود-رونق قدم گذاشت. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

عوامل پنهان در رشد نقدینگی

عوامل پنهان در رشد نقدینگی طی سه سال اخیر رشد نقدینگی به عنوان یکی از شاخص‌های مهم اقتصادی به موضوعی نگران کننده تبدیل شده بود اما با بررسی این متغیر پولی طی سه سال گذشته می‌توان به عوامل پنهان موثر در این رشد پی برد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »