جمعه , ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

دولت دوباره به فکر ادغام وزارت نفت و نیرو

دولت دوباره به فکر ادغام وزارت نفت و نیرو تسنیم نوشت: اخیراً موضوع ادغام وزارت نیرو و وزارت نفت بار دیگر در دولت مطرح شده و مسئولیت بررسی طرحی با عنوان “ادغام وزارت نیرو و نفت – بحث های رگولاتوری و نظامات آن” به موسسه مطالعات بین المللی انرژی که سازمانی زیرنظر وزارت نفت است، داده شده است. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

تسعیر راه را برای اصلاح نرخ ارز باز می کند/ لزوم افزایش سرمایه بانک های خصوصی

تسعیر راه را برای اصلاح نرخ ارز باز می کند/ لزوم افزایش سرمایه بانک های خصوصی ایرنا نوشت:یک کارشناس مسایل اقتصادی می گوید، تسعیر ارز به منظور افزایش منابع بانک های دولتی راه را برای اصلاح نرخ ارز در بازار داخلی باز می کند ، اما باید درنظر داشت که در کنار آن باید به افزایش سرمایه بانک های خصوصی ... بیشتر بخوانید »

سونامی فیش های حقوقی در شبکه بانکی/ تغییر سه مدیرعامل بانک در یک روز

سونامی فیش های حقوقی در شبکه بانکی/ تغییر سه مدیرعامل بانک در یک روز ۴ نفر از مدیران بانک های کشور در پی دستور مقامات عالی کشور مبنی بر برخورد با دریافت کنندگان حقوق های نامتعارف برکنار شدند تا به این ترتیب شبکه بانکی تا کنون بزرگترین قربانی نبود ضابطه در پرداخت حقوق ها و افشاگری ها در این زمینه ... بیشتر بخوانید »

چند درصد ناوگان هما فعال است؟

چند درصد ناوگان هما فعال است؟ تسنیم نوشت: بر اساس آمار از ۲۷۳ فروند هواپیمای مسافربری و باری ناوگان هوایی کشور ۱۱۰ فروند معادل ۴۰.۲ درصد غیرفعال است، بیشترین هواپیمای غیرفعال با ۳۱ فروند یعنی حدود ۶۰ درصد مربوط به ایران‌ایر و ۴۴ هواپیمای دو شرکت ماهان و آسمان نیز غیرفعال است. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

راه‌اندازی پرواز مستقیم ایران- قزاقستان با هواپیمای برزیلی

راه‌اندازی پرواز مستقیم ایران- قزاقستان با هواپیمای برزیلی تسنیم نوشت:با فرود اولین هواپیمای امبرائر ایرآستانا در ساعت ۱۴:۲۰ دقیقه امروز در فرودگاه امام خمینی، پرواز مستقیم بین ایران و قزاقستان رسماً برقرار می شود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »