شنبه , ۶ شهریور ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

عطرگمشده لیموی ایرانی درهوای واردات/زیان۸۰۰میلیونی هرکشاورز درسال

عطرگمشده لیموی ایرانی درهوای واردات/زیان۸۰۰میلیونی هرکشاورز درسال آفت جاروک جادوگر یکی از سوغاتی‌های واردات میوه به کشور است که کشاورزان را دچار خسارت‌های سنگین کرده و میزان تولید لیموترش را کاهش داده است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

قرارداد جدید گازی ایران-فرانسه/فرانسوی‌ها به پارس‌جنوبی بازگشتند

قرارداد جدید گازی ایران-فرانسه/فرانسوی‌ها به پارس‌جنوبی بازگشتند یک مقام مسئول از امضای قرارداد با یک شرکت فرانسوی برای اجرای برنامه مطالعاتی افت فشار گاز در پارس جنوبی خبر داد و گفت: تا ۲ سال آینده مناقصات جدیدی در این میدان مشترک گازی برگزار می شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

حرکت غیراقتصادی دولت در بازار ارز/دلواپسی تجار از آینده نرخ دلار

حرکت غیراقتصادی دولت در بازار ارز/دلواپسی تجار از آینده نرخ دلار رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با تشریح حرکت غیر اقتصادی دولت در تعیین نرخ ارز، از دغدغه فعالان اقتصادی نسبت به آینده قیمت دلار خبرداد و گفت: سیاست ارزی دولت راه را برای افزایش قاچاق باز کرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

چرا ستاره‌های ایرانی کم‌ فروغ‌اند؟

چرا ستاره‌های ایرانی کم‌ فروغ‌اند؟ ایسنا نوشت: رییس ارزشیابی کیفی خودروهای ساخت داخل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دلایل اینکه چرا تاکنون هیچ خودروی سواری تولیدی و مونتاژی در ایران موفق به کسب پنج ستاره کیفی در ارزیابی‌ها نشده است را اعلام کرد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

فرانسوی‌ها به پارس‌جنوبی بازگشتند

فرانسوی‌ها به پارس‌جنوبی بازگشتند مهر نوشت: یک مقام مسئول از امضای قرارداد با یک شرکت فرانسوی برای اجرای برنامه مطالعاتی افت فشار گاز در پارس جنوبی خبر داد و گفت: تا ۲ سال آینده مناقصات جدیدی در این میدان مشترک گازی برگزار می شود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »