یکشنبه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
آخرین خبرها

برگزیده ها

روایت بازار پسابرجامی مسکن/ نرخ آپارتمان‌های ۶۰ متری در پایتخت

روایت بازار پسابرجامی مسکن/ نرخ آپارتمان‌های ۶۰ متری در پایتخت مهر نوشت: زمستان امسال، بازار مسکن با افزایش معاملات رو به رو شده است و سرمایه گذاران بیشتری برای ورود به بازار تمایل دارند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

درخواست کارشناسان از وزیر صنعت/متن قرارداد پژو را منتشر کنید

درخواست کارشناسان از وزیر صنعت/متن قرارداد پژو را منتشر کنید کارشناسان گروه خودرو مرکز مطالعات سیاست‌گذاری صنعتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دنبال قرارداد یکی از خودروسازان داخلی با پژو، طی نامه به وزیر صنعت، چند سوال و ابهام را در خصوص این قرارداد مطرح کردند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

معضل استخرهایی که برای کشاورزان بلا شدند/ قنات‌ها تشنه‌تر می‌شوند

معضل استخرهایی که برای کشاورزان بلا شدند/ قنات‌ها تشنه‌تر می‌شوند قم – وجود استخرهایی که با ذخیره‌ بی‌رویه آب موجب خشک شدن چاه‌ها و قنات‌های پایین دست می‌شوند از مشکلاتی است که در کنار کم آبی این روزهای شهر قم خود را نشان داده است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

لیست مشتریان جدید نفت ایران/امضای ۱.۳میلیون بشکه قرارداد فروش نفت

لیست مشتریان جدید نفت ایران/امضای ۱.۳میلیون بشکه قرارداد فروش نفت مهر نوشت: در حالی لیست مشتریان نفت ایران در حال تکمیل شدن است که شرکت ملی نفت براساس طرح پیشنهادی خود به مجلس قصد دارد دستکم یک میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه قرارداد جدید فروش نفت امضا کند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »