آخرین خبرها

برگزیده ها

افزایش پروازهای خارجی؛ یک نشانه مثبت

12

امنیت و پایداری شرایط سیاسی، استاندارد شدن رادارها و تجهیزات هوایی کشور، موقعیت جغرافیایی و دیپلماسی فعال خارجی در راستای گسترش تعامل با جهان، چهار عاملی است که در اقبال شرکت‌های هواپیمایی برای عبور از حریم هوایی یک کشور موثر است. بیشتر بخوانید »

نرخ اجاره‌خانه؛ تنوری که در پاییز هم سرد نشد

11

بسیاری از صاحبخانه‌ها بدون توجه به ثبات نسبی قیمت مسکن، تورم سالانه و گاه ماهانه را (آن هم براساس استنباط شخصی و نه نرخ تورم رسمی) در تعیین نرخ کرایه‌خانه لحاظ می‌کنند. محمدعلی دیانتی‌زاده – شاخص بهای مسکن اجاری در مناطق شهری ایران در پاییز 93 نسبت به تابستان امسال 4.5 درصد و نسبت به پاییز سال گذشته 14.8 درصد ... بیشتر بخوانید »

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در نشست خبری عنوان کرد: بخش خصوصی هوشمندانه‌تر عمل کند

show_pic.php

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با تاکید بر ضرورت توجه به اخلاق در اقتصاد کشور گفت: امروز اقتصاد ایران بیش از هر زمان دیگری به اخلاق مداری نیاز دارد تا موجبات کاهش فساد و رانت فراهم شود. بیشتر بخوانید »

در نشست خبری مدیرعامل تامین اجتماعی عنوان شد؛ تصویب بودجه 58 هزار میلیاردی تامین اجتماعی/ رشد منفی بیمه بیکاری

farhangnews_104345-296482-1417767284

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به تشریح برنامه ها و اقدامات این سازمان در بخش های مختلف درمانی، بیمه ای و…، پرداخت. سیدتقی نوربخش در نشست خبری روز چهارشنبه به بودجه سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در سال ۹۴ بودجه این سازمان ۵۸ هزار و ۱۰۶ میلیارد و ۵۵ میلیون تومان است که در هیات امنای سازمان به تصویب ... بیشتر بخوانید »

اشتغال بیش از یکهزار متخصص IT در سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت : از مهمترین مولفه ها و ابزارهای رسیدن به تعالی سازمانی، نیروی انسانی متخصص درآن نهاد است و در سازمان تامین اجتماعی که از بزرگترین سازمان های بیمه گر اجتماعی است، بیش از یکهزار متخصص IT اشتغال دارند . بیشتر بخوانید »