یکشنبه , ۹ خرداد ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

صادرات ۵۰ میلیارد دلاری در سال جاری

صادرات ۵۰ میلیارد دلاری در سال جاری ایسنا نوشت: وزیر صنعت، معدن و تجارت صادرات غیرنفتی را با احتساب میعانات گازی ۵۰ میلیارد دلار برای سال جاری پیش‌بینی‌ و اعلام کرد: سهم صادرات محصولات معدنی و صنعتی حدود ۳۸ میلیارد دلار، صادرات محصولات کشاورزی پنج میلیارد دلار و صادرات میعانات گازی هفت میلیارد دلار خواهد بود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

ممنوعیت تولید سوییس و کالباس تاج‌خروسی/ وزارت بهداشت نظارت کند

ممنوعیت تولید سوییس و کالباس تاج‌خروسی/ وزارت بهداشت نظارت کند ایسنا نوشت: در پی مطرح شدن استفاده از بافت‌های غیرمجاز همچون تاج خروس و پوست مرغ در تولید سوسیس و کالباس در مراکز زیرزمینی و غیرقانونی، مدیرکل نظارت بر بهداشت عمومی سازمان دامپزشکی اعلام کرد که هیچ مجوزی بابت تولید این فرآورده‌های گوشتی از تاج خروس صادر نشده است. Source: ... بیشتر بخوانید »

حیاتی‌ترین نیاز اقتصاد ایران/ پیش‌بینی‌های نفتی و ارزی اقتصاددان برجسته ایرانی

حیاتی‌ترین نیاز اقتصاد ایران/ پیش‌بینی‌های نفتی و ارزی اقتصاددان برجسته ایرانی اقتصادنیوز نوشت: پروفسور محمدهاشم پسران معتقد است: مهم‌ترین عامل برای بهبود اقتصاد ایران ضرورت وجود یک راهبری اقتصادی-سیاسی است که بتواند برای اجرای سیاست‌های اصلاحی اجماع ایجاد کند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

پرواز جت فالکن های تازه از فرودگاه مهرآباد/ بازرسی پروازی ایرانی می شود

پرواز جت فالکن های تازه از فرودگاه مهرآباد/ بازرسی پروازی ایرانی می شود هواپیمای فلایت چک ایران با برند کینگ ایر ۳۵۰ آی روز سه‌شنبه طی مراسمی از فرودگاه مهرآباد تهران به پرواز در می‌آید. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

عربستان واردکننده نفت می شود؟/ آب شرب سعودی ها هم به نفت وابسته است

عربستان واردکننده نفت می شود؟/ آب شرب سعودی ها هم به نفت وابسته است بسیاری از کارشناسان و محافل اقتصادی بین المللی تبلیغات عربستان در مورد “چشم انداز ۲۰۳۰” را در واقع نوعی فرار به جلو برای سرپوش گذاشتن بر آینده فاجعه باری می دانند که در صورت ادامه روند فعلی دیر یا زود بزرگترین صادرکننده نفت جهان را گرفتار ... بیشتر بخوانید »