سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

پرتقال ایران به روسیه وارمنستان می‌رود/تولید ۴.۷میلیون تن مرکبات

پرتقال ایران به روسیه وارمنستان می‌رود/تولید ۴.۷میلیون تن مرکبات مدیرکل دفتر میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد با اشاره به مذاکره بخش خصوصی برای صادرات پرتقال به روسیه، آذربایجان و ارمنستان گفت: امسال ۴.۷ میلیون تن مرکبات در کشور تولید می‌شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

عده‌ای اوپک را از کار انداخته‌اند/ سهمیه‌بندی اوپک باید احیا شود

عده‌ای اوپک را از کار انداخته‌اند/ سهمیه‌بندی اوپک باید احیا شود وزیر نفت با بیان اینکه عده‌ای در طول دو سال گذشته تاکنون اوپک را از کار انداخته‌اند با رد دریافت پیشنهاد نفتی از سوی عربستان، گفت: نظام سهمیه بندی اوپک باید احیا شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

۵ برنامه آبی ایران در پسابرجام/امضای قرارداد «برد-برد» باخارجی‌ها

۵ برنامه آبی ایران در پسابرجام/امضای قرارداد «برد-برد» باخارجی‌ها وزیر نیرو با تشریح ۵ برنامه اولویت‌دار آبی دولت در پسابرجام، اعلام کرد: ایران به دنبال امضای قراردادهای برد- برد با شرکت‌های خارجی و خصوصی در صنایع آب و برق است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

قیمت نهایی پردیس تا پایان مهرماه اعلام می‌شود

قیمت نهایی پردیس تا پایان مهرماه اعلام می‌شود ایسنا به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نوشت: طی بررسی‌های انجام شده تقریبا قیمت واحدها در فاز ۸ از ۵۸ تا ۶۹ میلیون تومان خواهد بود که ارقام قطعی و نهایی آن تا پایان مهر اعلام خواهد شد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

چین خواهان سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد دلاری در معادن ایران است

چین خواهان سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد دلاری در معادن ایران است معاون وزیر صنعـت، معدن و تجارت با بیان اینکه سرمایه گذاران خارجی از مزیت های ایران برای توسعه صنعت فولاد استفاده کنند، گفت: شرکت‌های چینی، خواهان سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد دلاری در ایران شدند. Source: mehr بیشتر بخوانید »

اعلام شرایط جنگی برای توسعه یک میدان مشترک نفتی

اعلام شرایط جنگی برای توسعه یک میدان مشترک نفتی یک مقام مسئول در شرکت نفت با بیان اینکه شرایط کنونی میدان آذر شبیه شرایط جنگ است، گفت: در طرف مقابل شرکت‌های روسی و آمریکایی برای توسعه این میدان مشترک با عراق همکاری می‌کنند. Source: mehr بیشتر بخوانید »