چهارشنبه , ۹ تیر ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

دلار نباید گران شود

دلار نباید گران شود شرق نوشت: افزایش نرخ ارز به صادرات غیرنفتی، واردات، تولید، اشتغال، بهره‌وری، تورم و انتظارات تورمی علائم صحیح ابلاغ می‌کند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

خرید ایرباس در مراحل پایانی/ فخریه کاشان:هنوز هواپیماهای خریداری شده وارد کشور نشده اند

خرید ایرباس در مراحل پایانی/ فخریه کاشان:هنوز هواپیماهای خریداری شده وارد کشور نشده اند قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در واکنش به برخی شایعات در رابطه با ورود هواپیماهای جدید به کشور در سکوت خبری، گفت: «هنوز هیچ‌یک از هواپیماهای خریداری شده به ایران نیامده و مذاکرات قرارداد تمام نشده است.» Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

لغو تمام پروازها به مقصد استانبول/پروازهای بامداد امروز به مقصد بیروت،بغداد و کویت هم لغو شد

لغو تمام پروازها به مقصد استانبول/پروازهای بامداد امروز به مقصد بیروت،بغداد و کویت هم لغو شد به دنبال انفجارهای فرودگاه آتاتورک استانبول،تمام شرکت های هواپیمایی پروازهای خود به مقصد استانبول را تا پیش از ظهر امروز لغو کردند. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

تعیین نرخ سود عقود مشارکتی و غیرمشارکتی/نرخ سود تسهیلات کاهش یافت

تعیین نرخ سود عقود مشارکتی و غیرمشارکتی/نرخ سود تسهیلات کاهش یافت شورای پول و اعتبار با تایید و تصویب اقدام بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه تعدیل نرخ های سود علی الحساب سپرده بانکی، نرخ سود عقود مشارکتی و غیرمشارکتی را حداکثر معادل ۱۸ درصد تعیین کرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »