یکشنبه , ۷ شهریور ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

واریز مطالبات گندم‌کاران تا پایان شهریور

واریز مطالبات گندم‌کاران تا پایان شهریور مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه خرید گندم تاکنون به حدود ۱۱.۱ میلیون تن رسیده،ارزش گندم خریداری شده را ۱۴ هزار میلیارد تومان عنوان کرد وگفت:مطالبات کشاورزان تا پایان شهریور تسویه می شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

روسها درایران نیروگاه‌ساز شدند/واگذاری ساخت ۶نیروگاه به کره‌جنوبی

روسها درایران نیروگاه‌ساز شدند/واگذاری ساخت ۶نیروگاه به کره‌جنوبی یک مقام مسئول با اشاره به واگذاری ساخت ۷ نیروگاه جدید برقی به شرکت‌هایی از روسیه و کره‌جنوبی، از توافق با زیمنس آلمان برای بومی سازی دانش ساخت نسل جدید توربین‌های برق خبر داد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

رشد مصرف بنزین بدون کارت سوخت کنترل شد

رشد مصرف بنزین بدون کارت سوخت کنترل شد تشنیم نوشت:مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از برنامه‌ریزی برای رسیدن ظرفیت پالایشگاهی کشور به سه میلیون بشکه در روز و صادرات ۱.۵ میلیون بشکه‌ای فرآورده‌های نفتی در چشم‌انداز ۱۴۰۴ خبر داد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

افتتاح ۳۵کیلومتر از بزرگراه بجنورد-گرگان/اتصال بازرگان به سرخس

افتتاح ۳۵کیلومتر از بزرگراه بجنورد-گرگان/اتصال بازرگان به سرخس بخشی از کریدور شرق به غرب شمال کشور به طول ۳۵ کیلومتر امروز در مراسمی با حضور معاون رییس جمهور و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل افتتاح می‌شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

رشد ۸ درصدی حمل بار ریلی/کاهش زمان سیر قطار تهران ـ مشهد

رشد ۸ درصدی حمل بار ریلی/کاهش زمان سیر قطار تهران ـ مشهد معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۲۰۰۰ کیلومتر خط آهن دوخطه می‌شود، گفت: سرعت سیر قطارها در مسیر تهران ـ مشهد به کمتر از ۱۰ ساعت رسیده است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

هند؛ تنها اقتصاد نوظهور پویا در دنیا

هند؛ تنها اقتصاد نوظهور پویا در دنیا تنها یک اقتصاد نوظهور در شرایط فعلی می‌تواند به‌خوبی عمل کند و آن، بلاشک هندوستان است. رشد اقتصادی هند در پایان ماه مارس به ۷.۶ درصد رسید و پیش بینی می شود در پایان سال به ۷.۹ درصد برسد. Source: mehr بیشتر بخوانید »