آخرین خبرها

برگزیده ها

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی فرآورده های غذایی ماندگار برگزار می شود

۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی روش های افزایش ماندگاری فرآورده های غذایی (بدون مواد افزودنی) روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه جاری با حضور مسوولان و مقامات سازمان و نهادهای دولتی، مدیران و کارشناسان صنایع غذایی کشور و مهمانانی از پنج کشور اتریش، هلند، دانمارک و در مرکز همایش های بین المللی رازی تهران برگزار می شود. بیشتر بخوانید »

من یک کارآفرین موفق هستم

۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

پرده یک در جامعه من مشکلاتی وجود دارد که بعضا به سختی میتوان به آنها گفت “مشکل”. بعضی مردم مشکل تاکسی دارند برای مثال گاها در مسیرهای بد ناچارند بیش از چند دقیقه منتظر بمانند یا راننده تاکسی به اندازه کافی خوشرو نیست یا تاکسی به اندازه کافی تمیز و خوشبو نیست. بعضی هم برای سفر دور اروپا بدنبال اقامتگاه ... بیشتر بخوانید »

مدیرعامل آپادنا سرام : ایران پنجمین کشور صادرکننده کاشی و سرامیک

111

عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر چهارمین تولیدکننده و همچنین پنجمین صادرکننده کاشی و سرامیک در جهان است، گفت: با ورود تکنولوژی های روز تولید این صنعت به کشور، هم اکنون محصولات ایرانی توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارند. بیشتر بخوانید »

بزرگترین پروژه صنعت گردشگری کشور به بهره‌برداری رسید

999

نخستین گروه هتل‌های بین‌المللی چهار و پنج ستاره فرودگاهی کشور به عنوان بزرگترین پروژه صنعت گردشگری پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دیشب با حضور معاونان و مشاوران رئیس جمهوری، معاونان وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر امور خارجه و نمایندگان مجلس در محل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به بهره‌برداری رسید. بیشتر بخوانید »

با این 7 اقدام عملی میلیاردر شوید!

852

آرزوی هر کسی در دنیااست تا زمان بازنشستگی حداقل دو سه میلیارد تومان (یا به عبارتی تقریبا معادل یک میلیون دلار) دارایی خالص داشته باشد تا در زمان کهولت بتواند بدون نیاز به کار کردن همچون یک میلیاردر زندگی کند. بیشتر بخوانید »

رییس جمهور به راهیان نور می‌رود؟

سرهنگ نادر ادیبی در نشست خبری عملیات راهیان نور کشور در استان خوزستان با اعلام خبر جلسه شورای سیاستگزاری راهیان نور کشور با رییس جمهوری و مراجه عظام تقلید از دکتر حسن روحانی دعوت کرد تا در نوروز امسال، سفری به مناطق جنگی در خوزستان داشته باشد. بیشتر بخوانید »