شنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۴
آخرین خبرها

برگزیده ها

شیردوشان آئینی برای شکرگزاری/ دیباج دامغان میزبان جشنواره امامدر

شیردوشان آئینی برای شکرگزاری/ دیباج دامغان میزبان جشنواره امامدر دامغان – آئین معنوی شیردوشان موسوم به امامدر، همزمان با نخستین روز از خرداد ماه و بازگشت دامداران از مراتع استان های همجوار در دیباج از توابع شهرستان دامغان در راستای شکرگزاری از نعمات خدا برگزار شد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

آغاز ماراتن دریافت مالیات/ سازمان امور مالیاتی موفق می شود درآمد پیش بینی شده را محقق کند؟

آغاز ماراتن دریافت مالیات/ سازمان امور مالیاتی موفق می شود درآمد پیش بینی شده را محقق کند؟ مؤدیان می توانند از امروز اظهارنامه های مالیاتی خود را برای سال ۹۳ به صورت الکترونیکی تکمیل و ارسال کنند تا به این ترتیب یکی از نفسگیرترین فعالیت های دولت برای کسب درآمدهای مالیاتی کلید بخورد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

متولدین دهه ۷۰ به سن کار رسیدند/ ورود ۵ میلیون تازه نفس به صف کار

متولدین دهه ۷۰ به سن کار رسیدند/ ورود ۵ میلیون تازه نفس به صف کار هنوز متولدین دهه ۶۰ نتوانسته از بند بیکاری رهایی یابند، دهه هفتادی ها نیز از راه رسیده و از این پس رقابت جدیدی در بازار کار ایران بر سر تصاحب فرصت های شغلی شکل می گیرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

عکسی از وزیر راه در هواپیما

عکسی از وزیر راه در هواپیما عکسی از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که برای حضور در یازدهمین همایش سراسری دادستانهای کل کشور به مشهد سفر کرده بود را در هواپیما و مشغول کار ببینید. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

کاربران خبرآنلاین گمانه زنی کردند: با افزایش وام مسکن چه اتفاقی خواهد افتاد؟

کاربران خبرآنلاین گمانه زنی کردند: با افزایش وام مسکن چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در آخرین جلسه شورای پول و اعتبار که با دستور تعیین سقف تسهیلات مسکن تشکیل شد، پرداخت تسهیلات مسکن ۴۰ و ۶۰ و ۸۰ میلیون تومانی توسط بانک ها مصوب شد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »