جمعه , ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

ورود کالایی که توان تولید داخلی دارد ممنوع شود/ مدیون کارگرانیم

ورود کالایی که توان تولید داخلی دارد ممنوع شود/ مدیون کارگرانیم قم – یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: آن چیزی که در کشور تولید می‌شود نباید وارد شود و مسئولان با قاچاق کالا نیز باید مبارزه کنند تا تولید داخل رونق یابد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان به بنگاه‌های کوچک اقتصادی

اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان به بنگاه‌های کوچک اقتصادی قم – وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بنگاه‌های کوچک اقتصادی مشکلات بسیاری دارند، از اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان به این مراکز در شورای عالی اشتغال خبر داد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

پایان کار بازار سکه و ارز در دومین هفته اردیبهشت باحفظ مرزهای روانی یک میلیون تومانی

پایان کار بازار سکه و ارز در دومین هفته اردیبهشت باحفظ مرزهای روانی یک میلیون تومانی سکه امروز در بازار تهران با تبعیت از قیمت های جهانی طلا، افزایش قیمت داشت و در ارزشمندترین قطعه خود یعنی تمام بهار آزادی از مرز روانی یک میلیون تومان پایین نیامد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

واحدهای صنعتی حرکت به سمت رونق را آغاز کردند/ افزایش سرمایه گذاری در واحدهای صنعتی پس از ۵ فصل متوال

واحدهای صنعتی حرکت به سمت رونق را آغاز کردند/ افزایش سرمایه گذاری در واحدهای صنعتی پس از ۵ فصل متوال افزایش سرمایه گذاری در واحدهای صنعتی و تعداد پروانه های صادر شده برای تأسیس این واحدها طی بهمن ماه سال گذشته می تواند مقدمه ای برای خروج از سکون و حرکت به سمت رونق اریابی شود. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »