آخرین خبرها

برگزیده ها

در آستانه هفته روابط عمومی ایران مطرح شد: ضرورت برنامه ریزی مسوولان دانشگاه برای رفع دغدغه های دانشجویان رشته روابط عمومی

دبیر نخستین همایش دانشجویی و دانشگاهی روابط عمومی و سواد رسانه ای گفت: باید مسئولان دانشگاه ها برای ارتقای سطح کمی و کیفی رشته روابط عمومی و حل دغدغه های فعلی دانشجویان برنامه ریزی کنند. بیشتر بخوانید »

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی فرآورده های غذایی ماندگار برگزار می شود

۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی روش های افزایش ماندگاری فرآورده های غذایی (بدون مواد افزودنی) روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه جاری با حضور مسوولان و مقامات سازمان و نهادهای دولتی، مدیران و کارشناسان صنایع غذایی کشور و مهمانانی از پنج کشور اتریش، هلند، دانمارک و در مرکز همایش های بین المللی رازی تهران برگزار می شود. بیشتر بخوانید »

من یک کارآفرین موفق هستم

۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

پرده یک در جامعه من مشکلاتی وجود دارد که بعضا به سختی میتوان به آنها گفت “مشکل”. بعضی مردم مشکل تاکسی دارند برای مثال گاها در مسیرهای بد ناچارند بیش از چند دقیقه منتظر بمانند یا راننده تاکسی به اندازه کافی خوشرو نیست یا تاکسی به اندازه کافی تمیز و خوشبو نیست. بعضی هم برای سفر دور اروپا بدنبال اقامتگاه ... بیشتر بخوانید »

مدیرعامل آپادنا سرام : ایران پنجمین کشور صادرکننده کاشی و سرامیک

111

عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر چهارمین تولیدکننده و همچنین پنجمین صادرکننده کاشی و سرامیک در جهان است، گفت: با ورود تکنولوژی های روز تولید این صنعت به کشور، هم اکنون محصولات ایرانی توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارند. بیشتر بخوانید »