چهارشنبه , ۴ آذر ۱۳۹۴
آخرین خبرها

برگزیده ها

صادرات کالاهای یزد به ۹۳ کشور جهان/ رشد ۱۰ درصدی صادرات

صادرات کالاهای یزد به ۹۳ کشور جهان/ رشد ۱۰ درصدی صادرات یزد- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در دو سال اخیر بالغ بر ۴۰۷ قلم کالا به بیش از ۹۳ کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

سرمایه‌گذاری بدون توجه به صادرات بی‌نتیجه است

سرمایه‌گذاری بدون توجه به صادرات بی‌نتیجه است یزد- معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: سرمایه‌گذاری بدون اینکه درصدی را برای صادرات در نظر بگیریم به نتیجه نخواهد رسید و باید همواره به بخش صادرات توجه ویژه صورت بگیرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

۲۰ درصد گوشت مورد نیاز آذربایجان شرقی توسط عشایر تولید می شود

۲۰ درصد گوشت مورد نیاز آذربایجان شرقی توسط عشایر تولید می شود تبریز – استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش عشایر در تولید کشور و نیز استان گفت: ۲۰ درصد گوشت مورد نیاز استان توسط عشایر تولید می شود. Source: mehr بیشتر بخوانید »

مسئله دیرکرد وام نگران کننده است/ ضربه ریخت و پاش‌ها به اقتصاد

مسئله دیرکرد وام نگران کننده است/ ضربه ریخت و پاش‌ها به اقتصاد قم – یکی از مراجع تقلید مسئله دیر کرد وام را نگران کننده دانست و گفت: قالب استفتائات مردم در همین رابطه است و نشان می‌دهد جامعه از این بابت دچار خسران شده و لازم است فکری برای حل این مشکل کرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

عشایر کشور سامان‌دهی می‌شوند/ ضرورت توجه به بیمه عشایری

عشایر کشور سامان‌دهی می‌شوند/ ضرورت توجه به بیمه عشایری تبریز – رئیس سازمان امور عشایر کشور با تاکید بر ضرورت حمایت از عشایرهای کشور گفت: عشایر کشورمان سامان دهی می شوند و برای این منظور آیین نامه ای تصویب شده است. Source: mehr بیشتر بخوانید »

سیاست دولت حمایت قاطع از بخش خصوصی است

سیاست دولت حمایت قاطع از بخش خصوصی است قزوین- استاندار قزوین گفت: سیاست دولت حمایت قاطعانه از بخش خصوصی است و ما نیز در استان تلاش می کنیم از شرایط پسابرجام با جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی بخوبی استفاده کنیم. Source: mehr بیشتر بخوانید »

استاندار قزوین چهارمین نمایشگاه تخصصی برق را افتتاح کرد

استاندار قزوین چهارمین نمایشگاه تخصصی برق را افتتاح کرد قزوین- در مراسمی با حضور فریدون همتی استاندار قزوین چهارمین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و مخابرات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت. Source: mehr بیشتر بخوانید »