یکشنبه , ۴ مهر ۱۳۹۵
آخرین خبرها

برگزیده ها

رکورد فروش خودرو در چک

رکورد فروش خودرو در چک دنیای اقتصاد نوشت:سندیکای واردکنندگان خودروی جمهوری چک پیش‌بینی کرد فروش خودرو در این کشور در سال جاری بیش از ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت و به رکورد ۲۶۰ هزار دستگاه خواهد رسید. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

تورم سالانه شهری ۸.۳ درصد شد/اعلام تورم نقطه به نقطه ۶.۷ درصدی

تورم سالانه شهری ۸.۳ درصد شد/اعلام تورم نقطه به نقطه ۶.۷ درصدی مرکز آمار ایران، تورم سالانه کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری کشور را در شهریورماه امسال ۸.۳ درصد و تورم نقطه به نقطه را ۶.۷ درصد اعلام کرد. Source: mehr بیشتر بخوانید »

ایران به دنبال زمینه همکاری مشترک با ایرلند

ایران به دنبال زمینه همکاری مشترک با ایرلند میزان به نقل از معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشت: جوانان دارای مهارت حرفه ای برای اشتغال خود در بازار کار، مشکل کمتری دارند و بازار کار داخلی و خارجی به تخصص های فنی بسیار بیشتری نیاز دارد. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »

افزایش ثبات اقتصادی در ایران امید بخش است

افزایش ثبات اقتصادی در ایران امید بخش است ایرنا به نقل از یک پژوهشگر و کارشناس اقتصادی نوشت:افزایش ثبات اقتصادی در جامعه طی سال های اخیر و به ویژه پس از برجام نشانه های امید بخش برای بهبود وضعیت اقتصادی در ایران است. Source: khabaronline بیشتر بخوانید »